Ankara Burun Estetiği - Ankara Karın Germe - Ankara Meme Büyütme - Ankara Lazer Liposuction

fikirtohumu-google-adwords

İşletmenizin reklamını Google Adwords’te yapmaya ne dersiniz?

Reklamlarınızı hızlı bir şekilde hazırlarız ve dakikalar içerisinde Google’da görebilirsiniz!

Bütçeniz ne olursa olsun, Google’nin İnternet reklamcılığı ağı olan Google Adwords’te reklamlarınızı yayınlarız! Gelişi güzel ücretlendirme yok sadece müşterileriniz reklamlara tıklayıp, web sitenizi ziyaret ettiği zaman ödeme yaparsınız.

Google Adwords Günlük Bütçe Nedir?

Web siteniz için 1000 TL’lik reklam verdiğinizde, hesabınızdaki para bitene kadar reklamlarınız yayınlanır ve para bittikten sonra reklamların yayını durdurulur, bir daha ödeme yapana kadar reklamlarınız yayınlanmaz.

Paranızı bir, iki günde bitirmek istemediğiniz de Günlük Bütçe‘yi devreye sokarak 1000 TL’nizi günlere böler hem gereksiz harcamaların önüne geçmiş oluruz, hemde reklamlarınız belli zaman dilimlerinde devamlı olarak yayınlanır, yeni müşterilere ulaşmanız daha kolay olur.

Reklam Zaman Planlaması

Reklamınızı yayınladığımızda sistem otomatik olarak reklamınızı hesabınızdaki bakiye tükenene kadar her gün ve her saatte gösterir günlük bütçe ayarlanırken reklam zaman planlaması da kullanır, daha fazla geri dönüşüm sağlamak için reklamlarınızı en iyi şekilde optimize ederiz.

Reklam Kalite Puanı

Reklamların sıralaması, reklam kalite puanına göre sıralanmaktadır.
Reklam verenler, reklamları kendileri verdiklerinde optimizasyonunu yapamadıkları için genelde kalite puanları düşük olur, kalite puanı düşük odluğu içinde sıralama düşer, tıklama başı maliyet yüksek olur ve doğal olarak hesaptaki bakiye hızlı bir şekilde tükenir.

Reklamlarınız dakikalar içerisinde Google'de yayında!

Google Adwords’te reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “İşimizde İyiyiz!”
İletişim