Ankara Burun Estetiği - Ankara Karın Germe - Ankara Meme Büyütme - Ankara Lazer Liposuction

Grafik-Tasarimi Grafik tasarımı kurumsal siteler için önemlidir, logo, kartvizit, arayüzü tasarımı aynı zamanda firmanızın kurumsal kimliğini oluşturmaktadır.

Kurumsal imajınızı güçlendirmek ve rakipleriniz ile rekabette az da olsa fark atmanızı sağlayacak en önemli şeylerden biri de görselliktir.

Web sitenizin içeriğini, ürünlerinizin sunumu da dahil olmak üzere bir çok alanda görsellik etkilidir, ürünlerinizi ön planda tutan ürünlerinizin kalitesinden sonra müştelerilerinize sunuş şeklinizdir yani grafiksel, görsellik bakımından zengin olan ürünler daha çok tercih edilmektedir.

Kurumsal imajınızın aynası grafik tasarımıdır.

Grafik alanında verdiğimiz hizmetler.

Logo tasarımı

logo tasarımı kurumsal kimliğinizdir, bir kere seçim yapılmalı, benzersiz olmalı ve sizi diğerlerinden ayırmalıdır. Sonradan yapacağınız değişiklikler firmanıza da yansıyacaktır bu yüzden logonuzu seçerken dikkat ediniz. Logonuzu teslim aldıktan sonra da mutlaka tescilleyiniz.

Kart vizit tasarımı

Kartvizit yaptırırken dikkat etmelisiniz, yazıların boyutları büyük olmamalı, derli, toplu olmalı ve kurumsal kimliğinizin bir parçası olduğu için şık bir tasarıma sahip olmalı. Kartvizit fiyatları kartta kullanılan kağıt kalitesine göre değişmektedir, bir çok kartvizit çeşidi mevcuttur. Şimdilerde en çok tercih edilen kartvizit kabartma,lag’dır. Kartvizit referanslarımız için buraya tıklayın.

Antetli kağıt tasarımı

Antetli kağıtta kurumsal kimliğinizin bir parçasıdır, logonuz varsa Antetli kağıt yapımı kolaydır. Kartvizit, Antetli kağıt, Diplomat zarf kurumsal kimliğinizin tamamıdır.

Diplomat Zarf Tasarımı

Diplomat zarf yaptırırken iyi düşünmelisiniz, üzerine logonuzu ve iletişim bilgileriniz ekleyebilirsiniz, dilerseniz bankaların yaptığı gibi reklamlı zarflarda yaptırabilirsiniz. En az 500 adet yaptırılmaktadır, bittiği zaman üzerindeki reklamları da değiştirtebilirsiniz, istediğiniz her renkte Diplomat Zarf Tasarımı yaptırabilirsiniz.

Arayüzü Tasarımı

Ucuz internet siteleri var da pahallıları yok mu? elbette var. Pahallı olmalarındaki en büyük etkenlerden bir tanesi arayüzü tasarımının yapılmasıdır çünkü bir çok site hazır tasarım kullandığı için maliyeti düşük olmaktadır. Arayüzü tasarımı olduğu zaman işinin ehli birine yaptırdığınızda o tasarım sadece size ait olur bunu genelde büyük çaplı işletmeler yaptırmaktadır. Küçük işletmelerde hazır tasarımlar kullanılır. Arayüzü tasarımına örnek için buraya tıklayın.

Afiş, Broşür Tasarımı

İşletmenizin reklamını yapmak için afiş ve borşür tasarımı yaptırabilirsiniz, buna tanıtım yazılarıyla birlikte ürünlerinizi de ekleyebilirsiniz. İsteğinize göre tek taraflı, çift taraflı yaptırabilirsiniz. Afiş ve bruşür tasarımarında kağıt kalitesine göre fiyatlar değişmektedir.