Ankara Burun Estetiği - Ankara Karın Germe - Ankara Meme Büyütme - Ankara Lazer Liposuction
17 Kasım 2013
Kategori:
Pazarlama

Kartvizit site nedir

Bilişim firmaları ve serbest çalışan web tasarımcıları tarafından firmaları tanıtan , detaylı olmayan sitelere KARTVİZİT SİTE denir. Bu tabir internet jargonunda pek fazla bilinmeyen bir tabirdir. Google’da sadece bu amaçla açılmış ve ucuz hizmet satmaya çalışan birçok firma görebilirsiniz.

Web sitesi olmayan ama TTK tarafından artık web sitesi yaptırma zorunluluğu olduğu için site yaptırmak isteyen firmalar kartvizit site yaptırarak hızlı ve ucuz çözüm bulma yolunu gidiyor. Profesyonel anlamda minimal ya da kurumsal web tasarımı olarak adlandırdığımız bu hizmet basite indirgenerek kartvizit site olarak satılıyor.

Firmalar ne yapmalı?

Sitem olsun da devlete karşı yükümlülüğüm azalsın diye düşünmeyin. Bu zamana kadar web sitesi yaptırmadınız ve devlet zorunluluğu ile yaptırmayı düşünüyorsanız ilk adımı daha profesyonel olarak atın. Fikir Tohumu kurumsal web tasarım yaptırmayı isteyen firmalara ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyor. Amacımız sizin sadece siteniz olması değil aynı zamanda ziyaretçilerin de sizi orıfesyonel bulmasıdır.

Hizmet ya da ürünlerinizi belirledikten sonra internet üzerinden pazarlama kısmını da düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Online pazarlama konusunda size ücretsiz ön danışmanlıkta yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.