Ankara Burun Estetiği - Ankara Karın Germe - Ankara Meme Büyütme - Ankara Lazer Liposuction

profesyonel-fotograf-cekimi

Profesyonel Fotoğrafçılık

İnternet sitesi yaptırdınız yada yaptıracaksınız, ürünlerinizin fotoğraflarını telefon ile çekip İnternet’e aktardığınız da sitenizde ürünlerin kötü görüntüsü profesyonelliğinizi alır, götürür.

Fotoğraf Pazarlama Aracıdır

Unutmayın ki ürünleri sattıran etkenlerden biri de ürünlere ait görsellerdir yani görseller aynı zamanda sizin pazarlama aracınız olacaktır.

Ürünlerinizin fotoğrafları profesyonel bir şekilde çekilir, dilerseniz katalog haline getirilip baskıya gönderilir ve size katalog olarak teslim edilir.
 

Profesyonel Düğün Fotoğrafları

Evlenecek çiftlerin yeni trendlerinden biri dış mekan fotoğraf çekimidir, hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün fotoğraflarınız için profesyonel bir hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekim sonrası fotoğraflarınızın orjinal halleri dvd yapılır, seçtiğiniz pakette belirtilen sayı ve boyulara göre baskı yapılarak size teslim edilir.

Gizliliğe önem veriyoruz.

Tarafımızca çekilen fotoğraflar, müşterilerin rızasının olmadığı taktirde hiçbir şekilde, hiçbir yerde yayınlanmaz, referans olarak üçüncü şahıslara gösterilmez.

İnternetteki fotoğrafları izin almadan kullanabilir miyim?

Bir fotoğrafın ya da başka bir eserin internette yayınlanması bu eserin serbestçe kullanılabileceği anlamına gelmez. Esere ilişkin hak sahiplerinin eser yayınlanmış olsa bile hakları devam eder, bu sebeple ilgili hak sahiplerine ulaşarak izin alınması gereklidir. Aksi halde fotoğraf sahibinin dava etmesi halinde telif hakkı istemiyle yargılanabilirsiniz.

Fotoğrafçılık hizmeti almak istermisiniz?

Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim