Ankara Burun Estetiği - Ankara Karın Germe - Ankara Meme Büyütme - Ankara Lazer Liposuction

wordpress haber teması

Wordpress Haber Teması

Profesyoneller için, profesyonel haber teması!

  Dünyanın en çok kullan, tercih edilen içerik yönetim sistemlerinden biri olan wordpress ile haber sitesi yaptırmak çok düşük maliyetli olduğu için bir çok kişi, kurum tarafından tercih edilmektedir.

  Tercih edenlerin çok olma sebebi sadece fiyatın diğer haber sitelerine göre düşük olması değil, elbette diğerlerinden ayıran bir çok özelliği mevcut.

  WordPress Haber Temalarımız diğer hazır siteler gibi gelişi güzel tasarlanmış ve kodlanmış siteler gibi değildir, hepsine aynı özen gösterilmiş, geliştirilmiştir ve hepsinin kendine özel eklentisiz bileşeni mevcuttur.

  Wordpress haber temasını kiralamıyor, satın alıyorsunuz.

  Haber siteleri kiralıktır, kendi hostunuzda barındıramazsınız yani yıllık olarak hosting ve domain ücreti dışında haber sitesi içinde yıllık ücret ödemek zorunda kalırsınız.

  Habermatik wordpress haber temasını aldığınızda kiralamayacak temayı aldığınız site lisansı kadar kullanabileceksiniz ve tema için yıllık hiçbir ücret ödemeyeceksiniz.

  Dilerseniz yeni sürümler çıktığı zaman belli bir ücret karşılığında sitenizi güncelletebilir, yeni tasarıma geçirebilirsiniz. Güncelleme olduğu zaman kullanıcılar bilgilendirilmektedir, yeni sürümlere geçme gibi bir zorunluluğunuz yoktur.

  Aşağıdaki özellikler temayı alanlar için ücretsiz olarak hazırlanıp, teslim edilmektedir.

  Kategoriler; Ekletmek istediğiniz tüm kategorileri listeleyip hazırlayın ve bize teslim edin, kurulum bittikten sonra tüm kategorilerinizi ekleyelim, siz sadece içeriklerinizi girin.

  Bileşenler; Kategorileriniz hazırlandıktan sonra tüm bileşenleriniz aktif edilir ve siteniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir, hiçbir şey ile uğraşmadan siteniz açılır, kurulur, teslim edilir siz sadece içerikleriniz ile meşgul olursunuz.

  Seo; Seo ile ilgili hiçbir şey bilmenize gerek yok çünkü tüm temayı satın aldığınız da tüm seo ayarları yapılarak teslim edilir. Seo için ekstra ücret ödemezsiniz.
  [Seo aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlayan site içi optimizasyon/ayarlardır.]

  Haber sitesi kullanımı hakkında kısa bilgi?

  Kolay içerik yönetimi; içeriklerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz, wordpress dünyanın en büyük ve en kullanışlı içerik yönetim sistemidir.

  Fotoğraf yükleme; Fotoğrafları kolay bir şekilde yazılarınıza yükleyebilirsiniz, otomatik boyutlandırma sayesinde fotoğraflar istediğiniz gibi boyutlanacaktır.

  Fotoğraf galerisi; Dilediğiniz kadar fotoğraf galerisi oluşturabilir, fotoğraf ekleyebilirsiniz.

  Haber çekimi; Sitede bot kullanarak, botun bağlı olduğu haber sitelerinden tek tıklamada sitedeki haberi fotoğrafı ile birlikte kendi sitenize ekleyebilirsiniz.

  Hostingi elimizde tutup, kullanımlarınızı kısıtlamıyoruz, bağımsız sunucularda (kendi hostunuzda) kullanabilirsiniz.

  Telefon ve Mail ile satış öncesi yada sonrası (1 yıl) destek talebinde bulunabilirsiniz. (Aramanızı bekliyoruz)

  Mesai saatlerimiz içerisinde telefon ve mail desteği ile satış öncesi, sonrası (1 yıl) destek talebinde bulunabilir, sorularınıza cevap, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, Ekstra ücret ödeyerek hosting hizmeti de alabilirsiniz.

  Fiyatlarımıza KDV dahil değildir, bağımsız sunucularda kullanabileceğiniz gibi ekstra hosting hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

  Önerileri ve isteklerinizi de bekliyoruz! Müşterilerimiz bizim için değerlidir.

  Yapmış olduğumuz ilk haber sitesinde müşterilerimizin hepsinin istek ve önerilerini bir kenara not alarak, bir sonraki sürümlerimizde geçmişte müşterilerimizin istediklerini yaptık ve bir çok müşterimiz yeni sürüm güncelleme hizmetini de aldı, ikinci sürümümüzden sonra gelen öneri ve istekleri de üçüncü sürümümüze ekledik şuanda müşterilerimizin %90’ı güncel ve yeni sürümümüzü kullanmaktadır. %90 yeni sürüme geçişle birlikte, yaptığımız işin kalitesidir.

  Haber sitesi yaptırmak istiyorum!

  Haber sitesi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  İletişim